• Avan Nova Trading
  • Avan Nova Trading
  • Avan Nova Trading
صفحه اول میوه و مواد غذایی

پرتقال و مرکبات

Take a Fresh Approach...

پرتقال

شرکت آوان تجارت بعنوان نماینده انحصاری پرتقال Fresh & Fresh  مصر در ایران اقدام به ثبت سفارش و واردات این محصول به سفارش تجار محترم ، سردخانه ها ، و عاملین میدانهای میوه و تره بار می نماید.
Fresh & Fresh مرغوبترین پرتقال باغات حوزه دلتای رودخانه نیل مصر می باشد که در بازار ایران به خوبی شناخته شده و به تایید تجار و عمده فروشان میوه ،بهترین براند پرتقال مصری در سالهای 1389و1390 در ایران بوده است.
پرتقال مصر در 3 واریته ناول (از آذر تا بهمن)،والنسیا (از بهمن تا انتهای اردیبهشت) و قرمز خونی(از دی تا بهمن)در کارتن های15 کیلویی(سایزهای 48، 56 ،64،72و80)و7.5 کیلویی(جهت سایز 42 و 44)وارد می گردد.کلیه مراحل پرتقال وارداتی شرکت آوان نوا شامل برداشت، شستشو، سورتینگ، پولیش و مراقبت های بهداشتی و قرنطینه ای،تحت نظارت تیم متخصص شرکت مقیم مصر مدیریت می گردد.پرتقال ترکیه :واریته والنسیا در بسته بندی 15 کیلویی از دی تا اسفند هر سال قابل عرضه می باشد.
پرتقال آفریقای جنوبی:واریته دلتا، میدنایت ناول و والنسیا از کشور آفریقای جنوبی از تیر الی مهرماه هر سال وارد کشور میشود.شرکت آوان نوا نماینده ی انحصاری دو براند معتبر و با کیفیت بالای مرکبات و میوه های آفریقای جنوبی را در اختیار دارد.


elobour box-resize Zayed Box-

IMG_02 feresh

orange

IMG_01 019

orange_a

flavors

 

 

 

 

نارنگی

5xsxt93 GetAttachment5


 

لیموترش

lemon_lg

lemon.docx_Page_1

Lemon-1n RSA_Lemon-2


مرکبات
 

جستجو

avcon.jpg

نظر سنجی

کدام خدمات ما برای شما کاربرد دارد ؟
 
English (United Kingdom)   Farsi

Facebook-3

مقالات و دانلود

download2 مقالات و فایل های مفید را در این بخش دریافت نمایید

ورود اعضاء

تمام حقوق محفوظ و متعلق به Avan Nova Trading می باشد
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : شبکه سفید